top of page

PRIVĀTUMA POLITIKA UN LIETOŠANAS NOTEIKUMI

PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA "Clean Chem" (reģ. nr. 40203352014, juridiskā adrese Sārnates iela 2, Rīga, LV-1067, Latvija) izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr. 2016/679 prasības Latvijā.


Pie mums Jūsu personas dati ir drošībā!


SIA "Clean Chem" nodrošina Jums vislabāko lietotāja pieredzi. Mūsu mērķis ir pēc iespējas skaidrāk informēt Jūs par to, kā un kāpēc mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju. Informāciju par Jums mēs iegūstam no dažādiem avotiem. Daļa no informācijas var būt personīga informācija, ko var izmantot, lai Jūs identificētu (Jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs vai dzīvesvietas pasta adrese).

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, lai iegādājoties preces vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka saprotat Privātuma politiku, un piekrītat sekot izmaiņām tajā.

SIA "Clean Chem" ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, tās tiek publicētas interneta vietnē www.cleanimprint.com. Lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Privātuma politika izskaidro kā SIA "Clean Chem" apstrādā Jūsu personas datus, kad Jūs lietojat mūsu vietnes pakalpojumus. Šī Politika Jums sniedz informāciju par to, kādu informāciju mēs ievācam, kā mēs to izmantojam un aizsargājam. Politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi no vietnes www.cleanimprint.com. Tālāk ir apkopota detalizēta informācija par Jūsu datu aizsardzību.

Personas datu ievākšana un lietošana

SIA "Clean Chem" apkopo par Jums iegūto informāciju, lai nodrošinātu vēl labākus pakalpojumus un lietotāja pieredzi. Mēs saglabājam atbildību par datu apstrādi un konfidencialitātes nozīmīgumu. SIA "Clean Chem" ievāc privātos datus, kas nepieciešami, lai Jūs sasniegtu mērķi – iegādātos preces, saņemtu pakalpojumus vai saņemt informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tās Jums nav iespējams pirkumu veikt.

Informācijas iegūšana

 1. Jūs sniedzat mums personīgo informāciju (vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru; e-pasta, preču vai pakalpojuma saņemšanas adresi), piesakoties pakalpojuma kontam mūsu vietnē, zvanot vai nosūtot e-pastu. Jūsu personīgie dati automātiski tiek anonimizēti pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegādes, anulēšanas vai atgriešanas).

 2. Jūs paziņojat veidu kā Jūs vēlaties saņemt mūsu nosūtīto informāciju par mūsu precēm un pakalpojumiem (nosūtot sms, uz pasta adresi vai elektronisko adresi).

 3. SIA "Clean Chem" izmanto sīkdatnes (nelielas datnes, kas glabājas Jūsu datora pārlūkprogrammā), vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai, atcerētos Jūsu vēlmes pirkuma un reklāmas saņemšanai; kā arī lai iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu, skaitu un laiku un darbības efektivitātes uzlabošanai vietnē.

 4. SIA "Clean Chem" Ieslēgtas sīkdatnes nodrošinās Jums labāku pieredzi un lietošanas ērtības, tās nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi.

 5. SIA "Clean Chem" var saņemt Jūsu kā vietnes lietotāja personīgo informāciju tikai no Jums personīgi un tikai tad, ja Jūs izmantojat vietnes pakalpojumus (pasūtījumu reģistrāciju, sazinoties ar klientu apkalpošanas atbalstu, veicot atsauksmes par pirkumu vai pakalpojumu vai e-pastu).

Personas datu saņēmēji

Likumā noteiktajos gadījumos SIA "Clean Chem" var nodot informāciju trešajām personām. SIA "Clean Chem" var izmantot no vietnes lietotājiem iegūtu apkopotu informāciju, neidentificējot atsevišķas personas, ar mērķi labāk saprast, kā tiek izmantotas vietnes, kā arī lai pētītu vietnes apmeklētāju ieradumus, uzlabotu vietnes.

 1. Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz SIA "Clean Chem" vietne, mēs saņemam, apkopojam un apstrādājam šādu informāciju: Jūsu bankas konta numuru; bankas iestādes nosaukumu; Jūsu tālruņa numuru; e-pasta adresi.

 2. SIA "Clean Chem" datu apstrādātājiem – trešajām personām (datu centriem, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumiem utt.) nodod tikai nepieciešamo datu apjomu konkrētā uzdevuma izpildei vai pakalpojuma sniegšanai. Trešās personas nevar izmantot Jūsu datus citiem mērķiem vai nodot citām personām bez SIA "Clean Chem" piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un rakstisku vienošanos ar SIA "Clean Chem".

 3. Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tiesībsargājošajām iestādēm (policijai, u.c.) uzraudzības iestādēm tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

Jūsu datu glabāšanas ilgums

 1. Lai nodrošinātu Jūsu iegādātajai precei ar garantijas un pēcgarantijas atbalstu, lai sazinātos ar Jums par veikto pieprasījumu, grāmatvedības uzskaites veikšanai, kā arī, lai pārvaldītu Jūsu iestatījumus un tiesības SIA "Clean Chem" Jūsu personisko informāciju uzglabā 10 gadus.

 2. Ja Jūs nepieprasīsit savu datu dzēšanu šajā laika posmā, izmantojot vietni, vai arī personīgi ierodoties SIA "Clean Chem" birojā ar personu apliecinošu dokumentu, pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiek iznīcināti.

Jūsu tiesības un izvēles iespējas

Normatīvais regulējums datu aizsardzības jomā piešķir Jums tiesības attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādi. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi vai bažas par Jūsu privātumu un SIA "Clean Chem" datu aizsardzības pasākumiem, lūdzu sazinieties ar mums.

 1. Ikvienai personai ir tiesības saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi un iebilst pret personas datu apstrādi, iesniedzot iesniegumu rakstveidā, SIA ""Clean Chem" birojā Sārnates ielā 2, Rīga, Latvijā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

 2. Jums ir tiesības sniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā, ja uzskatāt, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas.

 3. Jums ir tiesības atteikties saņemt e-pastus, nosūtot ziņojumu uz e-pastu info@cleanimprint.com vai atteikties, lietojot saiti elektroniskajās vēstulēs. Kad Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, kas kalpo par pamatu SIA "Clean Chem" pārtraukt Jūsu datu apstrādi.

 4. Jums ir tiesības prasīt SIA "Clean Chem" dzēst vai ierobežot Jūsu personas datus, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem. Tas neattiecas uz gadījumiem, kad likums pieprasa SIA "Clean Chem" saglabāt datus.

 5. Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi. Tomēr, jāņem vērā, ka, ja Jūs pieprasāt, lai Jūsu datu apstrāde tiek ierobežota, tas var ietekmēt Jūsu iespējas saņemt SIA "Clean Chem" pakalpojumus.

Atbildība par Jūsu datu apstrādi

Atbildīgais par Jūsu personīgo datu apstrādi, ir SIA "Clean Chem" (reģ. nr. 40203352014, juridiskā adrese Sārnates iela 2, Rīga, Latvija, LV-1067. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, rakstiet SIA ; uz e-pastu info@cleanimprint.com.

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Piegāde

 1. Izsūtam produkciju ar pakomātiem, vai Latvijas pasta starpniecību, papildus 2.50 EUR par piegādi par S izmēra (9 x 38 x 64cm) sūtījumu vai 3.80 EUR par M izmēra (19 x 38 x 64cm) sūtījumu;

 2. Jūs produktu varat saņemt arī mūsu adresē, vienojoties par ierašanās laiku;

 3. Piedāvājam piegādi ar kurjeru uz Jūsu izvēlēto adresi. Piegādes izdevumi 5.00 EUR;

 4. Pasūtījumiem virs 30.00 EUR bezmaksas piegāde uz pakomātiem;

 5. Pasūtījumiem virs 50.00 EUR Rīgas robežās uz vēlamo adresi, piegāde bez maksas;

 6. Nodrošinām pasūtījuma piegādi trīs līdz piecu darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža.

Atteikuma tiesības

Fiziska persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar saimniecisko vai profesionālo darbību (tālāk tekstā – patērētājs) saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” par distances līgumu 19. punktu var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma izdarīšanas brīža.

Lai izmantotu minētās atteikuma tiesības, Jums ar paziņojumu par lēmumu atteikties no iepriekš minētā distances līguma ir jāinformē SIA “Clean Chem” elektroniski, nosūtot iesniegumu uz elektroniskā pasta adresi info@cleanimprint.com vai rakstveidā, nosūtot iesniegumu uz adresi Sārnates iela 2, Rīga, LV-2067, Latvija.

Iesnieguma nosūtīšana noteiktajā termiņā atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām saistībā ar attiecīgo distances līgumu. Patērētāja pienākums ir septiņu dienu laikā no atteikuma veidlapas vai iesnieguma nosūtīšanas (elektroniskās vēstules nosūtīšana vai pasta zīmogs) atgriezt preci pārdevējam. Pēc preces atgriešanas pārdevējs novērtē preces atgriešanas stāvokli un sagatavo dokumentu par naudas līdzekļu atgriešanu un nosūta to atbildes veidā elektroniski vai uz norādīto adresi. Ja patērētājs apstiprina dokumenta par naudas līdzekļu atgriešanu saturu, pārdevēja pienākums ir septiņu dienu laikā pēc patērētāja apstiprinājuma saņemšanas atmaksāt patērētājam par preci samaksāto naudas summu.

Informējam, ka patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;

 • prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem, vai prece ir nepārprotami personalizēta;

Mūsu ieteikumi, lai izvairītos no pārpratumiem:

 • preces saņemšanas brīdī pārliecinieties vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – preces veids, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri. Atteikuma tiesības nav spēkā precei, kura piegādāta ar kurjerdienestu un kurai konstatēts skrāpējums vai jebkāds cits mehānisks bojājums un tas nav norādīts uzreiz pie preču saņemšanas. Redzot kādus vizuāli uzskatāmus bojājumus iepakojumam, lūdzam pieprasīt kurjeram tos atzīmēt preču piegādes pavadveidlapā. Tas palīdzēs ātri rast risinājumu gadījumā, ja arī pati prece tikusi bojāta piegādes laikā! Jums ir tiesības preci, kurai bojāts iepakojums vai liekas aizdomīga, nepieņemt jau preces piegādes brīdī.

 • Pārbaudiet, taču nelietojiet preci.

 • Saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju.

Ja patērētājs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad patērētāja pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

Citu sūdzību izskatīšanas kārtība

Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@cleanimprint.com vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Sārnates iela 2, Rīga, LV-2067, Latvija. Pārdevējs 7 darbdienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas sniedz patērētājam rakstveida atbildi uz iesniegumu, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi, un informē par iespējamo prasījuma izpildes veidu vai strīda risinājumu, ja minētajā laikposmā nav panākta vienošanās par patērētāja prasījuma izpildi vai alternatīvu prasījuma izpildes veidu.

Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

 • vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;

 • iesnieguma iesniegšanas datumu;

 • strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

Pārdevējs 15 darbdienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas sniedz patērētājam rakstveida atbildi uz iesniegumu, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi, un informē par iespējamo prasījuma izpildes veidu vai strīda risinājumu, ja minētajā laikposmā nav panākta vienošanās par patērētāja prasījuma izpildi vai alternatīvu prasījuma izpildes veidu.

Privātuma politika un Lietošanas noteikumi: Store Policies
bottom of page