top of page
Coffee Table Accessories

CLEAN IMPRINT  TRAUKU TABLETES

Savas trauku mašīnas tabletes - dabīgas, smaržīgas, pievilcīgas un bez kaitīgas ietekmes uz vidi vai cilvēka veselību. Jāizmēģina.. Ar šādu domu 2020.gadā aizsākās zīmola "Clean Imprint" ideja. Un šajos gandrīz divos gados ir izdevies ne tikai izstrādāt efektīvu mazgāšanas līdzekli trauku mašīnām, bet arī pievērst apkārtējo līdzcilvēku uzmanību vides un ekoloģijas problemātikai tieši mājsaimniecības ietvaros.

Zīmola "Clean Imprint" dibinātājas Sabīnes Miķelsones stāsts par trauku mašīnas tabletēm un šīs idejas rašanos:


"Idejas savam biznesam ir mums visapkārt. Jāspēj tās ir tikai saskatīt un, grūtākais - noticēt sev un uzsākt. Tālākais jau ir process. 2020.gadā, kad dzima doma par trauku mašīnas tablešu gatavošanu, nebiju domājusi, ka šī ideja aizraus arī citus cilvēkus man apkārt. Gan manu vīru, gan radus un draugus, kuru iedrošinājuma pavadīta nolēmu šo hobiju pārvērst biznesa iespējā."


Šim inovatīvajam produktam ideja radās, ģimenē ienākot bērniņam. Bieža trauku mazgāšana kļuva par ikdienu, kā rezultātā tika iegādāta automātiskā trauku mazgājamā mašīna. Tomēr, mazgājot tieši zīdaiņa traukus, bieži sanāca aizdomāties par to sastāvu, ķimikālijām un to ietekmi uz bērnu veselību. Sākot interesēties tuvāk, Sabīne uzzināja arī par trauku mašīnas tablešu ietekmi uz apkārtējo vidi. Vides un ģimenes ekoloģija bija jautājumi, kas īpaši uztrauca viņu. Šo pārdomu rezultātā radās interese mēģināt izstrādāt alternatīvu - trauku mašīnas tabletes, kas būtu videi un cilvēka veselībai draudzīgas, bez kaitīgām ķimikālijām un nepatīkamas, sintētiskas smakas. Tā radās ideja par Clean Imprint - uzņēmumu, kura ražotie produkti atstāj tikai "tīras" pēdas dabā.


Kopā ar zinošiem speciālistiem ķīmijas ražošanas jomā tika radīta trauku mašīnas tablešu formula, kas izpildīja visus augstāk minētos kvalitātes kritērijus. Clean Imprint produktu uzdevums ir ne tikai mirdzoši trauki un rūpes par tīrāku vidi, bet mūsu mērķis ir arī padarīt ģimenes ikdienas darbus patīkamākus. Katra trauku mazgājamās mašīnas tablete ir roku darbs. Neierastā krāsu un formas atšķirība palīdz ne tikai uzlabot omu, veicot tik ierastos mājas darbus, bet rosina iesaistīt tajos arī bērnus, protams, vecāku uzraudzībā. Turklāt izmantotās dabīgās ēteriskās eļļas dod patīkamu smaržu pēc katras mazgāšanas reizes. Tas īpaši ir jūtams tieši pēc bērnu trauku mazgāšanas. 


Clean Imprint trauku mašīnas tabletes jau drīzumā būs nopērkamas. Seko līdzi informācijai mājaslapā un sociālo mediju kontos.

#cleanimprint #TīrasPēdasDabā #CleanImprintsOnly #traukutabletes #ražotsLatvijā #madeinLatvia #zaļaisdzīvesveids #zerowaste #partīruvidi

Mūsu stāsts: Our Story
bottom of page